Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Czechowice-Dziedzice w obiektywie. Termin składania prac upływa 30 października!
23-10-2015

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach organizuje otwarty konkurs fotograficzny pod nazwą „Czechowice-Dziedzice – miasto z zapałem”.

Zdjęcia najpiękniejszych miejsc i najważniejszych wydarzeń mają upowszechniać pozytywny wizerunek gminy i wpisywać się w hasło „miasto z zapałem”. Przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz udział najlepszych prac w wystawie pokonkursowej. Termin nadsyłania prac upłuwa w najbliższy piątek 30 października 2015 r.

Konkurs ma zachęcić i zmotywować mieszkańców do odkrywania i uwieczniania na fotografiach naszej gminy. Uczestniczyć może w nim każdy, zarówno amator, jak i profesjonalista. Zapraszamy mieszkańców do odkrywania uroków gminy, malowniczych krajobrazów, zabytków, chwytania unikalnych momentów, gry świateł i cieni.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie maksymalnie 6 zdjęć, które należy dostarczyć (bądź przesłać), uprzednio wywołane w formacie 20x30 cm oraz zapisane w formacie JPG na nośniku elektronicznym (płyta CD lub DVD) w rozdzielczości 3000x2000 pikseli, przy jakości min. 300 dpi do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Wydział Promocji, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice z dopiskiem “Konkurs Fotograficzny”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie.

Informacji dotyczących konkursu udziela:

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Wydział Promocji,

Plac Jana Pawła II 1, tel. 032 214 71 89, e-mail:

Zapoznaj się z warunkami konkursu - regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.

UM/WP/ŁP