Czwartek, 28.03.2024
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Konsultacje społeczne - zagospodarowanie Potoku Czechowickiego wraz z rewitalizacją przylegającego obszaru
23-07-2015

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Czechowice-Dziedzice w sprawie projektu dla zadania pn.: „Zagospodarowanie Potoku Czechowickiego wraz z rewitalizacją przylegającego obszaru (projekt)”.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w trybie otwartych spotkań z mieszkańcami. Treść zarządzenia - w załączniku.

Spotkania odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Chłopskiej 70 w dniach:

• 13 sierpnia 2015 r. o godz. 16:00
  • 27 sierpnia 2015 r. o godz. 16:00
  • 10 września 2015 r. o godz. 16:00

Lokalizacja/zasięg przestrzenny projektu:
Projekt obejmuje swoim zasięgiem odcinek doliny potoku Czechowickiego od grobli na ul. Hrabiego Kotulińskiego do rejonu zabytkowego schronu bojowego przy ul. Legionów i ronda Żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych.

IZD/UM, PM