Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Konsultacje społeczne - podział dotychczasowego Sołectwa Ligota na dwie jednostki pomocnicze: Sołectwo Ligota i Sołectwo Miliardowice
03-09-2015

Burmistrz Czechowic-Dziedzic wydał Zarządzenie Nr 149/15 z dnia 1 września 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących podziału dotychczasowego Sołectwa Ligota na dwie jednostki pomocnicze: Sołectwo Ligota i Sołectwo Miliardowice

Konsultacje przeprowadzone zostaną w trybie otwartego zebrania z mieszkańcami i odbędą  się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Ligocie przy ul. Bielskiej 17 - rozpoczną się o godz. 17:00 w dniu 11 września 2015 r. i zakończą się w tym dniu.

Konsultacje społeczne obejmują swoim zasięgiem wszystkich mieszkańców miejscowości Ligota.

Zarządzenie - w załączniku.

GG/UM, PM