Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Uwaga! Ważny komunikat dotyczący zasad i terminu wypłaty dotacji do przyłączy kanalizacyjnych z budżetu Gminy
Załączniki:
10-09-2015

Komunikat dotyczy wypłaty dotacji z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych do gminnej kanalizacji sanitarnej, realizowanej w ramach projektu pn. „Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice”.

Osoby fizyczne, które w okresie od 14 lipca do 30 września 2014r. w Urzędzie Miejskim złożyły wnioski na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych do gminnej kanalizacji sanitarnej i do chwili obecnej nie rozliczyły przyznanej dotacji, proszone są o niezwłoczne złożenie wniosku o wypłatę dotacji celowej do tut. Urzędu. (Druk do pobrania w załączniku obok).

Przypominamy, że zgodnie z zawartą umową dotacji na dofinansowanie kosztów budowy przyłącza kanalizacyjnego, dotacja musi zostać rozliczona i przekazana na konto wnioskodawcy do końca roku 2015.

Wnioski o wypłatę dotacji niezłożone w powyższym terminie, nie będą mogły zostać rozpatrzone i zrealizowane w 2016 roku. Tym samym wnioskodawca nie otrzyma dotacji.

OS/UM, ŁP