Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Młodzi piłkarze LKS Ligota Centrum grają w nowych strojach. Z logo gminy na piersi
18-05-2016
18-05-2016

Doskonale prezentują się młodzi piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Ligota Centrum. Najważniejszy jest oczywiście poziom gry oraz zaangażowanie na treningach, ale swoje robią również nowe stroje piłkarskie…

Trampkarzom LKS Ligota Centrum ufundowała je Gmina Czechowice-Dziedzice. Ponad 20 piłkarzy w wieku do lat 15, reprezentuje w nich sołectwo Ligota, a zatem i Gminę Czechowice-Dziedzice, w rozgrywkach podokręgu Bielsko-Biała. Zdaniem młodych piłkarzy, nowe stroje są nie tylko ładne, ale praktyczne i wygodne.

Na zdjęciu drużyna trampkarzy LKS Ligota Centrum, z trenerem Dariuszem Solochem oraz sołtysem Ligoty Stanisławem Słowikiem.