Czwartek, 18.04.2024
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

42. Dni Czechowic-Dziedzic
24-08-2016

42. Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się 27-28 sierpnia br. na stadionie miejskim MOSiR-u. W sobotę wystąpią m.in. SZTYWNY PAL AZJI i VARIUS MANX z Kasią Stankiewicz, odbędą się również koncerty AUDIO CASES, ANIMATORS i ROCKER SOUL.

W niedzielę - Dzień Niemiecki z prezentacją naszego miasta partnerskiego Hiddenhausen z koncertami Mirosława Jędrowskiego z zespołem, EUROCATS i finałowym BONEY M. W tym dniu będzie można zobaczyć m.in. pokazy - kulinarny Remigiusza Rączki, rzeźby piłą mechaniczną w drewnie Hansa Kleina oraz występy Mażoretek Perfekto i Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK.

Pierwszy dzień imprezy poprowadzi Aneta Chwalba, drugi - znany i lubiany aktor Steffen Möller. W niedzielę zostanie również wręczona Nagroda Promotio Urbis AD 2016. Imprezę tradycyjnie zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Wraz z Dniami Czechowic-Dziedzic odbędą się liczne imprezy towarzyszące, szczegóły - na plakacie i w kalendarzu imprez na stronie http://www.czechowice-dziedzice.pl.

Szczegóły są na bieżąco publikowane na facebooku - https://www.facebook.com/dniczechowicdziedzic/

Głównymi sponsorami 42. Dni Czechowic-Dziedzic są PG Silesia i Grupa LOTOS.

Plakat

Ponadto sponsorami imprezy są: Centrum Handlowe Stara Kablownia, Dziedzice - Browar Rzemieślniczy oraz Centrum rozrywki i zabawy ChaCharnia.

WP/UM, PM