Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

PKM zaprasza do udziału w konkursie. Zrób selfie, wygraj atrakcyjne nagrody!
22-09-2016

Posiadasz telefon, potrafisz rysować, jesteś pomysłowy i nie boisz się wyzwań?

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice do udziału w konkursie organizowanym przez PKM Czechowice-Dziedzice sp. z o.o z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu pn. „Dzień bez samochodu w autobusie PKM Czechowice-Dziedzice”,

Przygotowana przez Państwa praca konkursowa powinna promować „Europejski dzień bez samochodu” obchodzony co roku 22 września. Państwo wybierają sposób zachęty do korzystania z innych niż samochód sposobów przemieszczania się. Może to być praca plastyczna, rysunek, selfie, wierszyk, hasło promocyjne, itd. Liczymy na Państwa pomysłowość i oryginalność.

Podpisane prace należy dostarczyć do siedziby PKM (ul. Drzymały 16, Czechowice-Dziedzice) lub Punktu Sprzedaży Biletów (ul. Towarowa 128, dworzec autobusowy, Czechowice-Dziedzice). Prace można również przesłać mailowo na adres z dopiskiem: Konkurs „Dzień bez samochodu w autobusie PKM Czechowice-Dziedzice”.

Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia udziału w konkursie (lub jej skan) stanowiącą załącznik do Regulaminu. Na zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie czekamy do 30 września 2016 r. do godz. 12:00.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: Tablet Alcatel Onetouch Pixi 3, miesięczny bilet na okaziciela na wszystkie linie autobusowe PKM Czechowice-Dziedzice oraz zestawy upominkowe.

Regulamin konkursu w załączniku pdf.

PKM, ŁP