Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Dyżur rzecznika konsumentów
16-01-2017

W piątek, 20 stycznia br. w budynku Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach będzie miał miejsce dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Dyżur będzie trwał w godz. 9.00-12.00, sala 003 (przyziemie).

Rzecznik Konsumentów zajmuje się ochroną konsumentów, poprzez zapewnienie bezpłatnej informacji prawnej, m.in. w sprawach kupna, sprzedaży, rozwiązywania sporów między kupującymi i sprzedawcami itp.

Mieszkańców zainteresowanych tą tematyką, szukających pomocy w rozwiązywaniu problemów konsumenckich zapraszamy do skorzystania z dyżuru.

Powiatowy Rzecznik Konsumentów – Irena Krzanowska - jest pracownikiem Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej i przyjmuje w siedzibie starostwa w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40, IV p., pok. 403, tel. 33 813-68-76.

OR/UM, ŁP