Środa, 24.04.2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Głosuj na Czechowice-Dziedzice. W konkursie „Nestle PoRusza Polskę”
11-05-2017

Od 10 maja do końca czerwca br. można oddawać głosy w ramach konkursu „Nestle PoRusza Polskę”, w ramach którego firma zapowiada budowę siłowni plenerowych. Liczy się każdy głos, bo siłownie powstaną w lokalizacjach, które otrzymają najwięcej głosów.

W konkursie „Nestle PoRusza Polskę” startują również Czechowice-Dziedzice. Wskazana lokalizacja dla siłowni plenerowej w naszej gminie, to miejsce przy ulicy Królowej Jadwigi, w na terenie parku, który ma tam powstać niedalekiej przyszłości.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i nie tylko – bo głosować może każdy (znajomi, rodzina), do głosowania na Czechowice-Dziedzice. Aby oddać swój głos wystarczy wejść na stronę konkursu w zakładkę głosowanie i wybrać Czechowice-Dziedzice. I tak każdego dnia do końca trwania głosowania, bo głosować można codziennie!

Głosujcie na Czechowice-Dziedzice, bo liczy się każdy głos!