Piątek, 19.04.2024
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Wycieczka do Skalnego Miasta z MOSiR-em
18-05-2017

Jak co roku, sezon letni obfitować będzie w wycieczki organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. W te wakacje, oprócz tradycyjnych wycieczek jednodniowych, MOSiR zaprasza na wycieczkę 2-dniową do Skalnego Miasta w Adrspachu i w Kotlinę Kłodzkę (1-2 lipca br.).

Zapisy ruszyły 16 maja w recepcji MOSiR i potrwają do 13 czerwca do godz. 13. Koszty wycieczki u organizatora to 50 zł. Dodatkowe koszty płatne podczas wyjazdu to nocleg, obiadokolacja, śniadanie (110 zł), bilet do Skalnego Miasta (70 Kc) oraz bilet do Parku Narodowego Gór Stołowych (ok. 7 zł).

Wyjazd 1 lipca o godz. 6 spod stadionu MOSiR-u. W programie m.in. spacer po Skalnym Mieście w Adrspachu (Czechy), zwiedzanie Nowego Miasta - (zachowany średniowieczny układ urbanistyczny, mury obronne - Czechy), obiadokolacja i nocleg w hotelu Absolwent w Zieleńcu, dla chętnych - wieczorny spacer do schroniska Masarykowa Chata (Góry Orlickie), zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej i Kudowy Zdroju, Park Narodowy Gór Stołowych - spacer przez Błędne Skały, Wambierzyce - Śląska Jerozolima, Polanica Zdrój lub Kłodzko - zwiedzanie i czas wolny na obiad. Powrót do Czechowic 2 lipca ok. godz. 21.

Szczegóły dostępne są na stronie MOSiR-u »

Zapraszamy!

MOSiR, PM