Czwartek, 28.03.2024
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Konsultacje projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2017
19-05-2017

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne oraz inne uprawnione podmioty do wzięcia udziału w ponownych konsultacjach projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice  w roku 2017.

Opinie oraz uwagi o programie można składać w następujący sposób:

1) składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach pracy Urzędu lub przesłanie pocztą

2) składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Konsultacje rozpoczynają się 19 maja 2017r. a kończą się 9 czerwca 2017r.

Załączniki:

• Zarządzenie Burmistrza
  • Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice
  • Formularz konsultacji

OS/UM, ŁP