Czwartek, 28.03.2024
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Wyniki konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi
28-11-2017

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłasza wyniki przeprowadzenia konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Czechowice-Dziedzice z organizacjami pozarządowymi oraz z pozostałymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.
Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie uchwały Nr XLVIII/417/10 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 21 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z Gminną Radą Działalności Pożytku Publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Forma konsultacji polegała na możliwości wyrażania przez organizacje pozarządowe pisemnych opinii w sprawie ww. Programu, które można było składać na biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Konsultacje rozpoczęły się w dniu 7 listopada 2017 r. a zakończyły w dniu 20 listopada 2017 r. W czasie trwania konsultacji nie zgłoszono żadnych uwag do ww. projektu.

SO/UM, PM