Środa, 24.04.2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Zapraszamy na XXX Rodzinny Rajd Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach. Jubileuszowa edycja imprezy pod patronatem Burmistrza
28-08-2018

W niedzielę 2 września w Czechowicach-Dziedzicach zostanie zorganizowany 30. Rodzinny Rajd Rowerowy. Przy okazji jubileuszowej edycji imprezy powracamy do formuły sprzed lat i będziemy jechać wspólnie, w peletonie.

Start i meta będą zlokalizowane na terenie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Rajdowy peleton wyruszy o godz. 10.00 i pokieruje się ul. Legionów w kierunku DK1, następnie ulicami Ochodzy i Burzeja rowerzyści skierują się do centrum Ligoty, a stamtąd peleton pojedzie do Czechowic Górnych oraz na Lipowiec, skąd po trudach całego Rajdu, przemieści na metę zlokalizowaną na stadionie.

Orientacyjna długość trasy wynosi ok. 25 km. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową trasą Rajdu. Jednocześnie informujemy wszystkich mieszkańców, iż na trasie Rajdu, w trakcie jego trwania, wystąpią chwilowe ograniczenia i utrudnienie w ruchu pojazdów.

Więcej informacji oraz plakat i pliki do pobrania na stronie MOSiR.

MOSiR, ŁP