Wtorek, 23.04.2024
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Zapraszamy na 45. Dni Czechowic-Dziedzic
06-08-2019

W Parku Miejskim „Lasek”, a nie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie trwają prace modernizacyjne, odbędą się tegoroczne - 45. Dni Czechowic-Dziedzic. Wracające po latach do „Lasku” święto naszego miasta odbędzie się w dniach 24 i 25 sierpnia.

Ze względu na inną lokalizację formuła i charakter imprezy będą nieco zmienione. Nie zabraknie jednak atrakcji, ani na scenie, ani wokół niej.

foto1

Sobota będzie bardzo aktywna. Rozpocznie się od Maratonu Zumby przygotowanego przez Agnieszkę Kozioł i Studio Tańca SOCA. Następnie zabawę zacznie rozkręcać DJ Mellow. W finale wieczoru w taneczne rytmy wprowadzi publiczność Reni Jusis. Następnie sceną zawładnie Gromee – polski DJ, kompozytor i producent muzyczny, którego hity od kilku lat nie schodzą z anten radiowych. Całość zostanie zaprezentowana w atrakcyjnej oprawie świetlnej i multimedialnej.

foto2

Niedziela będzie miała spokojniejszy charakter. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XXXI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który swą metę będzie miał właśnie w „Lasku”, zaś Miejska Biblioteka Publiczna zaproponuje „Chwilę z Biblioteką”, czyli rodzinny piknik pod chmurką. Uczestników rajdu powitają czechowicki zespół Audio Cases oraz Big Band pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego. Następnie publiczność będzie miała okazję posłuchać największych przebojów muzyki w programie Stars&Hits, w którym zaprezentują się Barbara Melzer, Kaja Paschalska, Maria Tyszkiewicz, Bilguun Ariunbaatar i Artur Chamski.

foto3

Dopełnieniem programu będzie recital utworów Jacka Cygana pt. „Życie jest piosenką”, z udziałem autora - Jacka Cygana oraz Kamili Klimczak, Zofii Nowakowskiej, Jerzego Filara, Andrzeja Seweryna, Jacka Wójcickiego, w towarzystwie zespołu Kameleon Quintet.

Szczegóły na plakacie.

WP/UM, ŁP