Czwartek, 25.04.2024

Nagrody Burmistrza. Dla naszych sportowców i trenerów
19-03-2014
19-03-2014

We wtorek 18 marca, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Nagrody Burmistrza otrzymali również trenerzy szkolący naszych zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie.

Nagrody reprezentującym Gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz trenerom wręczali: burmistrz Marian Błachut, przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Stanisław Kopeć, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

Gratulując sportowcom i trenerom sukcesów, burmistrz Marian Błachut zachęcał wszystkich nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza Gminy Czechowice-Dziedzice oraz przedstawicieli Rady Miejskiej, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców oraz poświęcających im swój czas trenerów.

Nagrody Burmistrza dla zawodników:

Miejski Klub Sportowy

Sekcja – piłka siatkowa

Osiągnięcia – Uzyskanie awansu do II ligi rozgrywek siatkówki męskiej,

Mateusz Mola, Maciej Nycz, Daniel Pawlik, Łukasz Stawowski, Wojciech Widawski, Adrian Wiewióra, Krzysztof Błachut, Krzysztof Kapa.

Sekcja kajakarstwa

Kamil Klimca - Mistrzostwa Polski I, II, III miejsce,

Jakub Gola - Mistrzostwa Polski II, II miejsce, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III miejsce,

Mateusz Borgieł - Mistrzostwa Polski II miejsce, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III miejsce,

Tobiasz Gola - Mistrzostwa Polski II miejsce,

Izabella Borgieł - Mistrzostwa Polski Juniorów III miejsce,

Katarzyna Borgieł - Mistrzostwa Polski Juniorów III miejsce.

Drużyna Sekcji Tenisa Stołowego

Osiągnięcia – Uzyskanie awansu do II ligi rozgrywek tenisa stołowego mężczyzn

Paweł Mazur, Krzysztof Ramenda, Paweł Wróbel, Artur Sobel.

Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów

Sekcja Kręglarska

Barbara Szypuła – Mistrzostwa Europy VII miejsce, Mistrzostwa Polski I, IV miejsce.

Okręgowy Związek Sportów Saneczkowych Bielsko-Biała

Mirosław Sojka – Puchar Europy Juniorów II miejsce.

Nagrody Burmistrza dla trenerów:

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy:

Sekcja lekkiej atletyki - Wioleta Homa,

Miejski Klub Sportowy:

Magdalena Żaczek - Sekcja kajakarstwa,

Krzysztof Dudek - Sekcja kajakarstwa,

Agata Krywult – Sekcja piłki siatkowej,

Jacek Drążyk – Sekcja tenisa stołowego.