Środa, 24.04.2024
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

LGD Ziemia Bielska zaprasza na "Rajd z Fałatem"
30-07-2014

LGD Ziemia Bielska i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bystra „Bystrzańska Inicjatywa” zapraszają na „Rajd z Fałatem” – wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 2 sierpnia 2014 r. (sobota). Tego dnia wszystkie drogi będą prowadzić do Bystrej.

W programie m.in. Rajd Gwiaździsty (przez schroniska położone na terenie LGD – Szyndzielnia, Klimczok, Kozia Górka i Magurka Wilkowicka), Górski Rajd Rowerowy na Klimczok, rywalizacja piłkarska drużyn młodych zawodników z gmin obszaru LGD,  dzień otwarty kilku miejsc: Fałatówki, Klubu LKS „Klimczok-Bysta”, Starej Stolarni i Izby Regionalnej oraz Biwak podsumowujący całość wydarzenia (koncert Zespołu „Dzień Dobry”, degustacja przysmaków z menu Fałata, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kapela góralska, twórcza strefa dla dzieci, pokaz pierwszej pomocy i pokazy sportowe).

Już teraz można się zapisywać na Górski Rajd Rowerowy!

„Rajd z Fałatem” stanowi realizację zwycięskiego projektu IV edycji konkursu „LEADER – razem możemy więcej” organizowanego przez LGD i skierowanego do organizacji pozarządowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, a także Starosta Bielski Andrzej Płonka i Wójt Gminy Wilkowice Mieczysław Rączka.

Szczegóły dotyczące całego wydarzenia na stronie internetowej www.ziemiabielska.pl oraz w załącznikach.

Zapraszamy!

LGD, PM