Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Komunikat PKM - objazdy w czasie Dni Czechowic-Dziedzic
21-08-2014

W dniach 23-24 sierpnia 2014 r. w związku z obchodami 40. Dni Czechowic-Dziedzic wprowadzony zostaje objazd na ul. Legionów, od ul. Łukowej do ul. Niepodległości wyłącznie w kierunku centrum miasta. Wyznaczona zostaje trasa objazdu dla autobusów linii nr 1, 3 i VII ulicami: Legionów, Łukową, Łukasiewicza, Prusa, Niepodległości z pominięciem przystanku Legionów/Niepodległości/MOSiR w kierunku Silesii, odcinek ul. Legionów od ul. Łukasiewicza do ul. Łukowej oraz ul. Łukowa zostają udostępnione wyłącznie dla autobusów komunikacji miejskiej, obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu. Trasa przejazdu w kierunku Czechowice-Dziedzice Południowe, Bielsko-Biała nie ulega zmianie, jednakże mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

UWAGA! Po zakończeniu Dni Czechowic-Dziedzic można skorzystać z dodatkowych oraz regularnych połączeń autobusowych Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o.

23 SIERPNIA 2014 R. (SOBOTA)

Kierunek Czechowice Górne przez Świerkowice
- dodatkowy kurs o godz. 23:30 z przystanku Legionów/Niepodległości MOSiR.

Kierunek Czechowice-Dziedzice Silesia
- dodatkowy kurs o godz.23:30 z przystanku Legionów/Niepodległości MOSiR.

Kierunek Bronów, Ligota i Zabrzeg
- dodatkowy kurs o godz. 23:30 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex.

24 SIERPNIA 2014 R. (NIEDZIELA)

Kierunek Czechowice Górne, Świerkowice:
- dodatkowy kurs o godz. 22:20 z przystanku Legionów/Niepodległości MOSiR, regularny kurs linii nr 3, o godz. 22:28 z przystanku Łukasiewicza/Gimnazjum 3

Kierunek Czechowice-Dziedzice Silesia:
- dodatkowy kurs o godzinie 22:20 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex, regularny kurs linii VII realizowany objazdem z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka, godz. 22:32

Kierunek Bronów, Ligota i Zabrzeg:
- regularny kurs linii 6 z przystanku Legionów/Mazańcowicka Lontex , godz. 22:39 regularny kurs linii nr 1 realizowany objazdem z przystanku Legionów/Kopernika Gliksmanka godz. 22:15

UWAGA! Na wszystkich kursach autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. obowiązują bilety zgodnie z cennikiem!