Wtorek, 23.04.2024
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Uwaga pasażerowie PKM! Objazd na liniach 1s, 6 i X
07-11-2014

W związku z przebudową skrzyżowania drogi powiatowej 4426S w Ligocie (budowa ronda) i zamknięciem dla ruchu odcinka ulicy Bronowskiej, od 16 października wytyczony jest objazd dla autobusów linii 1s, 6 i X. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do 14 listopada.

W związku z pracami drogowymi, do 14 listopada br. autobusy PKM wymienionych powyżej linii, jadą ulicami: Wapienicką, Ligocką, Rudzicką i Międzyrzecką, do skrzyżowania ulic Kunza i Czyża w Bronowie.

Na czas objazdu przystanek Ligota Zabrzeska/Bronowska zostaje przeniesiony na ulicę Wapienicką.

Przystanek Ligota Bronowska/Wspólna/Oblask, w okresie objazdu nie jest obsługiwany.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przeprasza pasażerów komunikacji miejskiej za związane z koniecznością wytyczenia objazdu niedogodności.

PTZ/ŁP