Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Hemar w chmurach. MDK zaprasza na spektakl w najbliższą niedzielę
18-11-2014

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spektakl nawiązujący do najlepszych tradycji przedwojennego kabaretu literackiego - „Hemar w chmurach. Kabaret”.

„Tyle jest miast”, „Titina, Rumba”, „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Upić się warto”, czy „Wróć do Lwowa”, to tylko kilka piosenek, które będzie można usłyszeć podczas teatralnego spotkania z Marianem Hemarem w czechowickim MDK-u.

Oprócz piosenek, scenariusz przedstawienia budują wyśmienite skecze, które są prawdziwym majstersztykiem sztuki satyrycznej wszechczasów.

Grają: Piotr Machalica, Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Sylwia Karczmarczyk, Małgorzata Marciniak, Agata Ochota-Hutyra, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Maciej Półtorak, Antoni Rot. Przy fortepianie - Michał Rorat.

Zapraszamy 23 listopada, o godzinie 16.00. Bilety w cenie 45 i 55 złotych.

MDK/ŁP