Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Objazd na ulicy Bestwińskiej - remont przejazdu kolejowego
12-12-2014

W dniach 16-19 grudnia br. w związku z naprawą nawierzchni kolejowej i drogowej w rejonie przejazdu kolejowego kat. A w ciągu drogi powiatowej w Czechowicach-Dziedzicach - ul. Bestwińska (DP444S) - zamknięty będzie przejazd kolejowy na ulicy Bestwińskiej.

Objazd poprowadzony jest ulicami - Legionów oraz dalej - w Bielsku-Białej: ul. Katowicką, Mazańcowicką (dla pojazdów do wys. 3,3 m, a dla pojazdów powyżej 3,3 m - ul. Węglową, Kwiatkowskiego i Daszyńskiego) i Bestwińską; w Bestwinie: ul. Bialską.

Plan objazdu w załączniku.

Za utrudnienia przepraszamy.

wykonawca, PM