Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Komunikat Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach
27-11-2014

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. informuje, iż przystępuje do realizacji zadania - „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w rejonie ul. Żurawiej, ul. Kruczej oraz ul. Sokolej w Czechowicach-Dziedzicach”.

Prace zgodne z Wieloletnim Planem Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych w Gminie Czechowice-Dziedzice w roku 2014 ruszają 1 grudnia.

- W związku z planowaną inwestycją nastąpią utrudnienia w dojazdach do posesji oraz mogą wystąpić chwilowe braki w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy – informuje prezes PWiK Andrzej Rzepka.

W razie konieczności dodatkowe informacje będą udzielane telefonicznie, pod numerem 32 733 34 40, lub w siedzibie Przedsiębiorstwa w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 85, w godz. od 7.00 do 15.00.

PWiK/ŁP