Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Przydatne linki

„Setka” Marcina Grzybowskiego! Medalowy jubileusz czechowickiego kanadyjkarza
grafika
18-08-2020

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów w kajakarstwie zwieńczyły serię zawodów rozegranych na poznańskiej Malcie. W dniach 14-16.08 zawodnik czechowickiego MKS-u Marcin Grzybowski wywalczył dwa medale na najważniejszej imprezie tego sezonu.

Pierwszego dnia zwodów Marcin zdobył srebrny medali w kategorii C-1 500m, a chwilę później zajął 4 miejsce na dystansie 1000m.

Na zakończenie zwodów kanadyjkarz wywalczył jeszcze brąz w konkurencji C-1 5000m.

Ten medal Marcin będzie wspominał jeszcze długo, gdyż był to jego 100-tny medal Mistrzostw Polski w karierze.