Niedziela, 19.05.2024
Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Szkolenia dla rodziców, opiekunów i wychowawców. Zapraszamy do udziału
19-10-2020

Biuro ds. Profilaktyki Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w najbliższym czasie organizuje dwa szkolenia on-line. Autorem szkoleń i zarazem osobą prowadzącą jest prof. Jakub Andrzejczak.

1. Szkolenie „Świat cyfrowy a rozwój dziecka” adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i odbędzie się w dniu 26.10.2020 roku o godzinie 17.00
  2. Szkolenie „Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży” adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży - odbędzie się w dniu 28.10.2020 roku o godzinie 17.00

Szkolenia są bezpłatne i skierowane są do rodziców, opiekunów, wychowawców, osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na szkolenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom do dnia 23.10.2020 wyłącznie drogą mailową (adres: ) przy użyciu załączonego formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu Biura 32 2147161 lub 2147177 (kierownik).

PPU/UM, ŁP