Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Głosuj na Czechowice-Dziedzice! W konkursie "Podwórko NIVEA"
07-04-2015

Gmina Czechowice-Dziedzice przystąpiła do konkursu ,,Podwórko NIVEA”, w ramach którego wybranych zostanie w Polsce 40 lokalizacji, gdzie powstaną podwórka ufundowane przez NIVEA. Lokalizację dla czechowickiego placu zabaw zaplanowaliśmy przy Przedszkolu Publicznym nr 6, przy ulicy Szwajcarska Dolina.

Planowane place zabaw, które powstaną w zwycięskich gminach, będą zawierać: multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownice z daszkiem, huśtawkę ważkę, tzw. kiwak dwuosobowy, grę balance, skakankę, grę w klasy, huśtawkę wahadłową, zjeżdżalnie, karuzele z siedziskami, huśtawkę bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarczę do rzucania, stojak rowerowy oraz piaskową nawierzchnię.

Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 1 kwietnia i potrwa do końca maja. W lokalizacjach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów powstaną place zabaw. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej konkursu.

Swój głos oddasz tutaj.

UWAGA!!!

W konkursie zwyciężą te lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów od Internautów.

Nasza wygrana zależy więc wyłącznie od licznby naszych głosów!

il

SR/ŁP