Piątek, 17.05.2024
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Ewa Kmiecik-Wronowicz dwunasta w Plebiscycie "Człowiek Roku 2013 Województwa Śląskiego"
06-03-2014

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach Ewa Kmiecik-Wronowicz zajęła 12. miejce w Plebiscycie „Człowiek Roku 2013 Województwa Śląskiego”. Dziękujemy wszystkim za głosowanie w plebiscycie - dzięki poparciu licznych głosujących Dyrektor MBP uzyskała 1576 głosów.

- Cieszę się, że mój udział w Plebiscycie pozwolił dostrzec także pracę Miejskiej Biblioteki Publicznej. Poparcie, które otrzymałam, zamierzam zamienić na dalszą pracę na rzecz naszego regionu - powiedziała Ewa Kmiecik-Wronowicz, dziękując mieszkańcom za ich głosy.

Przypominamy, że Dyrektor czechowickiej MBP została początkiem lutego br. wybrana w podobnym głosowaniu Człowiekiem Roku 2013 w Bielsku-Białej i powiecie bielskim.

PM