Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

LGD Ziemia Bielska zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu rozliczania wniosków i zasad konkurencyjności
16-08-2017

LGD Ziemia Bielska zaprasza beneficjentów z obszaru Ziemi Bielskiej oraz osoby zainteresowane na bezpłatne szkolenie z zasad konkurencyjności i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" PROW 2014-2020.

Szkolenie odbędzie się 18 sierpnia (piątek) br. w godz. 09:30-12:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy, Jasienica ul. Modrzewiowa 1360. Szkolenie poprowadzi Marcin Szwej z Referatu autoryzacji płatności Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Śląskiego w Katowicach.

Rejestracja na szkolenie odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.ziemiabielska.pl

Informacje udzielane są przez pracowników biura pod nr telefonu (33) 813 69 63.

LGD, PM

Loga