Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Komunikat Biura ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom
07-08-2018

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, iż w okresie od 7 sierpnia br. do 19 sierpnia br. działalność Punktu Konsultacyjnego w Czechowicach- Dziedzicach zostaje zawieszona, z uwagi na trwające wewnątrz budynku prace remontowe.

Wobec powyższego, wszystkie konsultacje psychologiczne, terapeutyczne oraz prawne zostały odwołane. Od 20 sierpnia br. Punkt wznowi swoją działalność.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szczegółowych informacji można uzyskać w Biurze ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach- Dziedzicach, tel. 32 214 7161.

Jednocześnie informujemy osoby zainteresowane, że z poradnictwa w sprawie uzależnień od substancji psychoaktywnych (mgr Krzysztof Czub) w sierpniu będzie można skorzystać w dniu 24.08.2018r. (godz. 16.00-19.00).

PPU/UM, ŁP