Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Składanie zgłoszeń przedłużono do 28 listopada
20-11-2018

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne jeszcze tylko do 28 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej kwocie 1 125 000 złotych. Honorowym patronatem V edycję programu objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

„Decydujesz, pomagamy” to program wspierający lokalne społeczności poprzez finansowanie inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln złotych organizacjom społecznym.

Swoje pomysły można zgłaszać do 18 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie wwww.tesco.pl/pomagamy. W każdym z mikroregionów grantami w wysokości 5000, 3000 i 1000 złotych zostaną narodzone najciekawsze inicjatywy.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy