Sobota, 27.04.2024
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Przebudowa wodociągu na ulicy Jasnej
22-01-2015

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. informuje, iż korzystając z dofinansowania pozyskanego z Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przystępuje do realizacji przebudowy sieci wodociągowej w ciągu ulicy Jasnej.

Zadanie „Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Jasnej etap I – odcinek od ul. Topolowej do ul. Równej w Czechowicach-Dziedzicach”, prowadzone będzie zgodnie z Wieloletnim Planem Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych w Gminie Czechowice-Dziedzice w roku taryfowym 2014. Prace ruszają 26 stycznia, a ich zakończenie planowane jest w połowie lutego 2015r.

PWiK zastrzega, że postęp prac zależny będzie od warunków pogodowych, pozwalających zachować reżimy technologiczne wykonywania sieci wodociągowych z tworzywa sztucznego (PE).

„W związku z planowaną modernizacją sieci wodociągowej nastąpią utrudnienia w dojazdach do posesji oraz mogą wystąpić chwilowe braki w dostawie wody. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy” – mówi prezes PWiK w Czechowicach-Dziedzicach Andrzej Rzepka.

Dodatkowe informacje na temat prac wodociągowych na ulicy Jasnej będą udzielane telefonicznie, pod numerem 32 733 34 40, lub w siedzibie Przedsiębiorstwa w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 85, w godz. od 7.00 do 15.00.

PWiK/ŁP