Sobota, 04.05.2024
Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Bezpłatne jabłka - już 4 kwietnia!
01-04-2016

Gmina Czechowice-Dziedzice kontynuuje akcję rozdawania jabłek wycofanych z rynku po wprowadzeniu przez Rosję embarga na naszą żywność.

W poniedziałek 4 kwietnia ciężarówka z jabłkami stanie od godziny 12:30 na targowisku miejskim. Owoce wydawane będą wszystkim chętnym potrzebującym w ilości skrzynka (tj. 18-20 kg) na rodzinę lub mniejszej.

Koordynację tego przedsięwzięcia prowadzi i informacji udziela Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach tel. 32 215 23 88 wew. 17 lub 18.

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy po odbiór jabłek.

OPS, PM