Piątek, 19.04.2024
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Najpiękniejszy ogród, ekologiczny dom - konkurs dla mieszkańców. Zgłoszenia tylko do 20 lipca!
18-07-2016

Burmistrz Czechowic-Dziedzic serdecznie zaprasza mieszkańców gminy do udziału w otwartym konkursie pn.: „Najpiękniejszy ogród i dom przyjazny środowisku w Gminie Czechowice-Dziedzice”.

Celem konkursu jest wspieranie ekologicznych wzorców, ochrona bioróżnorodności oraz zachęcenie mieszkańców gminy do dbałości o piękno i estetykę swojego najbliższego otoczenia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca 2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego.

Ocenie konkursowej podlegać będzie m.in.: ogólna estetyka zagospodarowania ogrodu, bioróżnorodność, udział roślin miododajnych, oryginalne i pomysłowe kompozycje roślinne, funkcjonalność ogrodu, ciekawe rozwiązania małej architektury, ekologiczny sposób ogrzewania budynku, korzystanie ze źródeł energii odnawialnej, ekologiczny sposób zagospodarowania odpadów zielonych, sposób zagospodarowania wód deszczowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie.

Informacji dotyczących konkursu udziela:

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa,

Plac Jana Pawła II 1, tel. 32 214 71 69, e-mail:

Zapoznaj się z warunkami konkursu - regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.

OS,PJ/ŁP