Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice mistrzem Europy w kajakarstwie!
19-07-2017

15 lipca Zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach Marcin Grzybowski został mistrzem Europy w czwórce kanadyjce, na dystansie 1000 metrów.

Nasz zawodnik startował razem z kolegami z reprezentacji Polski - Piotrem Kuletą, Wiktorem Głazunowem i Tomaszem Barniakiem. Zawody odbyły się w Bułgarskim Plovdiv.

Serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciu Marcin Grzybowski (z medalem) w gronie kolegów z MKS oraz w towarzystwie Zastępcy Burmistrza Czechowic-Dziedzic Macieja Kołoczka i Prezesa MKS Bartłomieja Żaczka.