Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego
Ważne!

Regulacja gospodarki wodno-ściekowej - etap 2:
Warto wiedzieć

Przydatne linki

7 medali dla czechowickich kajakarzy. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i regatach dzieci w Łączanach.
grafika
04-10-2017

W niedzielę 1 października odbyły się kolejne ważne regaty kajakowe, w których udział wzięli młodzicy i dzieci sekcji kajakowej Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach. Zawodnicy zdobyli 5 medali - 4 złote i 1 brązowy w MMM na dystansie 2000 m oraz 2 srebrne w konkurencji dzieci chłopców na 200 m.

Dwukrotnie złotymi medalistami zostali: Dawid Janusz w K1 i K4, Jan Paszek i Igor Drewniak w K2 i K4, którzy w swoich konkurencjach zwyciężali z dużą przewagą nad pozostałymi osadami. Do złota w K4 dołożył się również Kacper Bąk. Wśród młodziczek w K4 wygrała nasza osada w składzie: Dominika Piwko, Wioletta Kupczewska, Julia Czech, Natalia Grzechnik. Druga osada młodzików K4 w składzie: Mateusz Klimczak, Jonatan Borgieł, Bartosz Wizner, Oliwier Kluka zajęła 3 miejsce. W kategorii dzieci chłopców na 200 m w K1 drugi był Kacper Grzechnik, który w K2, wspólnie z Kacprem Byrdkiem, również zdobyli srebrny medal.

W klasyfikacji punktowej MKS Czechowice-Dziedzice zajął I miejsce na 14 klubów z czterech województw.