Środa, 15.05.2024
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Komunikat Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej
08-01-2018

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Bielskim Stowarzyszeniu Teatr Grodzki zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie „Aspekty prawne i rachunkowość PES, z uwzględnieniem nowych przepisów ustawy o rachunkowości w zakresie sprawozdania finansowego za 2017r.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 stycznia br. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie OWES: http://www.owes.bcp.org.pl/oferta/szkolenia/szkolenie-aspekty-prawne-i-rachunkowosc-pes-z-uwzglednieniem-nowych-przepisow

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje, które chciałyby pozyskać środki finansowe na utworzenie miejsc pracy w nowopowstałych i istniejących przedsiębiorstwach społecznych w przyszłym naborze do zgłaszania się do OWES, a nasi doradcy powiedzą, jak te środki pozyskać!

Mamy bezpłatne pakiety prawne i księgowe do rozdania! Chcecie rozwinąć organizację w działaniu, wesprzeć księgowość w Waszej organizacji, macie zapytania natury prawnej, chcecie się poradzić? Już dziś skorzystajcie z doradztwa skrojonego na miarę Waszych potrzeb w zakresie księgowym i prawnym.

Aby skorzystać ze wsparcia wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrany pakiet wsparcia dostępny na stronie OWES: http://owes.bcp.org.pl/oferta/pakiety-ksiegowe-marketingowe-prawne-designu-i-innowacji

OWES subregionu południowego
Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości