Poniedziałek, 06.05.2024
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Uwaga pasażerowie autobusów i kierowcy. Remont nawierzchni na ulicy Kunza w Bronowie
25-11-2019

W dniach 27–28 listopada 2019 r. od godziny 8.00 do godziny 16.00 Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej przeprowadzi remont nawierzchni asfaltowej ul. Kunza w Bronowie, na odcinku od ul. Granicznej do ul. Czyża.

Autobusy kursować będą do godziny 8.12 zgodnie z rozkładem, a następnie wg schematu do czasu zakończenia prac lub do godziny 16.00.

• Linia 1S będzie kursować do przystanku Kunza/Graniczna/Pętla zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie ul. Długą i ul. Rolników do przystanku Ligota/Zabrzeska/Bielska, gdzie będzie skomunikowana z autobusem komunikacji zastępczej, który kursował między przystankami Bronów/Czyża/Pętla – Ligota/Zabrzeska/Bielska.
  • Linia nr 6 będzie kursować zgodnie z rozkładem jazdy z pominięciem ul. Kunza.
  • Linia X będzie kursować do przystanku Kunza/Graniczna/Petla zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie ul. Długą i ul. Rolników do przystanku Ligota/Bielska/Zabrzeska, gdzie będzie skomunikowana z autobusem komunikacji zastępczej, który kursował między przystankami Bronów/Bronowska/Kunza/Sklep – Ligota/Bielska/Zabrzeska.

Wykonywanie prac remontowych uzależnione jest od warunków pogodowych. Prosimy o bieżące zapoznawanie się z realizacją prac remontowych, lub kontakt z PKM Czechowice-Dziedzice, bądź z Zarządem Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej.

PTZ/UM

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.