Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Jak cię widzą, tak cię piszą – Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy

Tytuł projektu:

Nr projektu: 43/CZ-PL/POWT/2011

Źródło dofinansowania: Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013

Koszt całkowity: 115 127,93 PLN
Koszt dofinansowania:
102 077,43 PLN
Termin realizacji:
od czerwca 2011 do czerwca 2012

Opis: Projekt ma na celu stworzenie m.in. Programu Promocji oraz Systemu Identyfikacji Wizualnej Czechowic-Dziedzic jako narzędzi wykorzystywanych do promocji aktywnej współpracy gmin partnerskich oraz mieszkańców Czechowic-Dziedzic i Orlovej.
Projekt jest adresowany do szerokiej rzeszy odbiorców, zarówno po stronie czeskiej, jak i polskiej. Odbiorcami są wszyscy mieszkańcy Czechowic-Dziedzic oraz Orlovej, jak też przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe działające na ich terenie. Dzięki realizacji projektu planuje się zainspirować nowe formy kontaktów, które przyczynią się do rozwoju instytucji lokalnych, specjalizujących się w dziedzinach rozwoju regionalnego, jak również przyczynią się rozwoju turystyki.