Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Inwentaryzacja źródeł ciepła w Gminie Czechowice-Dziedzice. Zapraszamy do udziału w ankiecie
25-09-2020

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej inwentaryzacji źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych. Dane pozyskane z wypełnionych ankiet będą stanowiły bazę informacji  o istniejących  źródłach ciepła w budynkach położonych na terenie naszej gminy.

Gmina Czechowice-Dziedzice, która do realizacji programu ograniczania niskiej emisji przystąpiła jako jedna z pierwszych, nadal zamierza kontynuować ten program.

W tym celu jest niezbędne m.in. oszacowanie liczby budynków, które zgodnie z zapisami uchwały  antysmogowej dla województwa śląskiego, muszą wymienić swoje nieekologiczne kotły do końca roku 2021, a także ocenić potrzeby mieszkańców  w zakresie konieczności przeprowadzenia termomodernizacji budynku oraz montażu odnawialnych źródeł energii.

Ankieta w formie elektronicznej (wraz z klauzulą informacyjną) będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.czechowice-dziedzice.pl  oraz w formie papierowej  w siedzibie  Urzędu Miejskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Straży Miejskiej i Domu Kultury.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety i jej złożenie  w siedzibie  Urzędu Miejskiego w terminie do  15 grudnia 2020 r.

OŚ/UM, ŁP