Niedziela, 19.05.2024
Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Mobilny Punkt Informacji Turystycznej - wykaz zamówień i zaproszenie do składania ofert
01-02-2021

Centrum Edukacji Ekologicznej – wraz z Wydziałem Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach – realizuje projekt „Na drodze w Beskidy. Mobilny punkt informacji i promocji turystycznej regionu”.

Mikroprojekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

loga

W ramach mikroprojektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy, powstaje mobilny punkt obsługi ruchu turystycznego, w postaci namiotu promocyjnego wraz z wyposażeniem dodatkowym, jak również z dodatkowym doposażeniem stacjonarnego Punktu Informacji Turystycznej.

Całkowite wydatki kwalifikowane w ramach projektu to 35.293,82 EUR, w tym dofinansowanie z EFRR w wysokości 29.999.94 EUR (85%) oraz z budżetu państwa w kwocie 1.764,69 EUR (5%). Zadanie jest realizowane od lutego do listopada 2021 roku.

Jest to projekt transgraniczny, a partnerem naszej gminy w projekcie jest czeskie miasto Frýdlant nad Ostravicí.

W ramach projektu przewidziano udzielenie następujących zamówień:

1) usługa przewozu osób i sprzętu na imprezy plenerowe na terenie Polski wraz z obsługą stoiska (zintegrowana i połączona usługa cateringowa, w tym zaopatrzeniowa i obsługowa obejmująca kompleksową organizację i obsługę stoiska);
2) usługa przewozu osób i sprzętu na imprezy plenerowe na terenie Czech wraz z obsługą stoiska (zintegrowana i połączona usługa cateringowa, w tym zaopatrzeniowa i obsługowa obejmująca kompleksową organizację i obsługę stoiska);
3) usługa zaopatrzenia gastronomicznego stoiska w czasie imprez plenerowych (zakup ciast);
4) wykonanie kompletu oznaczeń promocyjnych;
5) wykonanie i publikacja materiału prasowego;
6) wykonanie strony internetowej;
7) opracowanie i wykonanie ulotek promocyjnych;
8) opracowanie i wykonanie broszur promocyjnych;
9) dostawa mobilnego namiotu ekspozycyjno-promocyjnego z niezbędnymi integralnymi akcesoriami montażowymi;
10) dostawa mobilnych stołów i krzeseł (jako wyposażenie dodatkowe namiotu ekspozycyjno-promocyjnego);
11) dostawa mobilnych stojaków na ulotki i materiały promocyjno-informacyjne (jako wyposażenie dodatkowe namiotu ekspozycyjno-promocyjnego);
12) dostawa mobilnych stołów ekspozycyjnych (jako niezbędne doposażenie punktu informacji turystycznej);
13) dostawa mobilnych krzeseł (jako niezbędne doposażenie punktu informacji turystycznej).

Szczegóły i specyfikacje zamówień dostępne są na stronie internetowej CEE pod adresem:

Zapraszamy do zapoznania się i do składania ofert.

ŁP, PM