Wtorek, 14.05.2024
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Ewa Kmiecik-Wronowicz w Złotej Dziesiątce Kobiet Sukcesu A.D. 2014
10-11-2014

Ewa Kmiecik-Wronowicz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach została laureatką prestiżowych Wyborów Kobiety Sukcesu Śląska. W Złotej Dziesiątce Kobiet Sukcesu Śląska 2014 zajęła wysokie, trzecie miejsce.

Wybory Kobiety Sukcesu Śląska odbyły się już po raz trzeci. 7 listopada, w trakcie uroczystej Gali w Pałacu Młodzieży w Katowicach nastąpiło uroczyste uhonorowanie laureatek Złotej Dziesiątki Kobiet Sukcesu Śląska. Wśród Laureatek znalazła się Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach – Ewa Kmiecik-Wronowicz.

Patronat nad całością objęła prof. Danuta Huebner, przewodnicząca Komisji Rozwoju Regionalnego w Parlamencie Europejskim. Imprezie patronuje również Międzynarodowe Forum Kobiet, organizacja kobiet przedsiębiorczych przy SGH w Warszawie.

Kandydatki do Wyborów Kobiety Sukcesu Śląska zgłaszają przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów. Są nimi panie, które w minionym roku były bohaterkami dziennikarskich publikacji, zostały zauważone przez swoje środowiska, otrzymały nagrody w różnych dziedzinach. Spośród kandydatek Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu 2014 wyłania kapituła, składająca się z autorytetów i znanych postaci Śląska.

Serdecznie gratulujemy!

MBP/ŁP