Sobota, 18.05.2024
Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Nagrody w dziedzinie sportu
02-01-2015

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że do 10 stycznia br. można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia  Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla osób fizycznych, które osiągnęły wysokie wyniki sportowe a także dla trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia przyznaje zawodnikom, trenerom lub innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Wnioski o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą składać związki, kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej dla:

• zawodników mających ukończone 16  lat oraz zrzeszonym w klubie sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • trenerów lub innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, które są związane z klubem sportowym mającym siedzibę na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice,
  • zawodników uczestniczących w olimpiadach specjalnych, igrzyskach paraolimpijskich głuchych, a także trenerom lub innym osobom związanym z takimi zawodnikami.

Wypełnione wnioski, zgodne z zamieszczonym obok wzorem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia należy składać w Urzędzie Miejskim  w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1 w terminie do 10 stycznia br. za osiągnięte wyniki sportowe od 1 stycznia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r.

Więcej informacji o nagrodach lub wyróżnieniach można znaleźć tutaj.

SO/UM, PM