Sobota, 18.05.2024
Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury
02-01-2015

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że do 10 stycznia br. można składać wnioski o nagrody Burmistrza Czechowic-Dziedzic w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody za szczególne osiągnięcia oraz za wybitną dotychczasową działalność w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony kultury przyznaje Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Nagrody mogą być przyznawane osobom fizycznym zamieszkałym na terenie Gminy Czechowice- Dziedzice na wniosek:

• Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach,
  • instytucji kultury,
  • związków lub stowarzyszeń zawodowych, twórczych i kulturalnych,
  • innych instytucji i podmiotów zajmujących się organizowaniem i prowadzeniem działalności    kulturalnej.

Wypełnione wnioski, zgodne z zamieszczonym obok wzorem o przyznanie nagrody, należy składać w Urzędzie Miejskim  w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1 w terminie do 10 stycznia br. za uzyskane osiągnięcia  od 1 stycznia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r.

Więcej informacji o nagrodach lub wyróżnieniach można znaleźć tutaj.

SO/UM, PM