Sobota, 18.05.2024
Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Miting AA - XXI rocznica powstania Grupy Życie w Czechowicach-Dziedzicach
08-01-2015

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach oraz Wspólnota AA zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy do udziału w mitingu otwartym z okazji XXI rocznicy powstania Grupy Życie w Czechowicach-Dziedzicach.

Miting odbędzie się dnia 17 stycznia 2015 roku o godz. 17.00 w Strażnicy PSP w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Barlickiego 24 (obok sklepu Lidl). Po spotkaniu (o godz.19.30) zaplanowano dyskotekę w klimatach lat 80-tych, 90-tych dla osób "trzeźwiejących".

Na terenie Gminy aktywne są cztery Grupy AA:

• Grupa „ Cleveland” ul. Legionów 57 (przy Kościele Wspomożenia Wiernych) – niedziela godz. 19.00
  • Grupa „Barbara” ul. Węglowa 56 (salki przy Kościele Św. Barbary)- wtorek godz.17.00
  • Grupa „ Życie” al. A. Boboli (salki przy Kościele Św. A. Boboli)- czwartek godz.17.00
  • Grupa „Pionierzy” ul. Nad Białką 1B ( Miejski Ośrodek Terapii Uzależnień- piątek godz. 10.00

Każdy ostatni miting miesiąca jest mitingiem otwartym, w którym mogą uczestniczyć osoby nie będące członkami Grupy.

Kim są Anonimowi Alkoholicy?

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu.

Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki.

Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu. /Preambuła AA/

PPU/ŁP