Poniedziałek, 13.05.2024

Kajakarze MKS zakończyli sezon
04-11-2015
04-11-2015

30 października w klubie muzycznym „Chacharnia” odbyło się spotkanie kajakarzy MKS, którzy wraz z rodzicami, trenerami i pasjonatami tego sportu podsumowali zakończenie kolejnego sezonu na wodzie.

Na spotkanie przybyły władze miasta, z Burmistrzem Czechowic-Dziedzic Marianem Błachutem, dyrektor MOSiR, olimpijczycy i sponsorzy.

Wyróżniono i nagrodzono medalistów najważniejszych imprez kajakowych oraz wszystkich zawodników, którzy osiągali sukcesy sportowe. Podziękowano także rodzicom – za pomoc, zainteresowanie, czas poświęcony na przyprowadzanie dzieci na zajęcia, za motywację i wsparcie oraz pomoc w transporcie na zawody i gorący doping. Były także podziękowania od zawodników dla trenerów i prezesa MKS.

Dla wszystkich gości przygotowano kolację oraz słodką niespodziankę w postaci tortu z logo MKS-u. Na koniec, zmagający się na co dzień na regatowych torach sportowcy, mogli zagrać w kręgle.

MKS, ŁP