Poniedziałek, 13.05.2024
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Charytatywny Maraton Fitness. Pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic
16-11-2015

Wielki Charytatywny Maraton Fitness pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta to 8 stacja „Pociągu do Stacji Forma”, którego pomysłodawcą jest Elżbieta Zarębska.

10 grudnia br. Pociąg zatrzyma się na stacji przy ul. Tetmajera 14 a, gdzie odbędzie się Wielki Charytatywny Maraton Fitness.

Plan maratonu:

• 17.00 yump fitness matrix
  • 18.00 zumba show
  • 19.00 step-aerobik z Elżbietą Zarębską i Pawłem Salamonem
  • 20.00 Joga przy świecach z Agnieszką

W czasie maratonu przeprowadzona zostanie zbiórka darów dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Towarzystwa im. Ojca Pio w Czechowicach-Dziedzicach.

Serdecznie zapraszamy!