Poniedziałek, 13.05.2024
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

„(ni) e-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie”. Zapraszamy na konferencję
06-10-2016

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego organizuje konferencję organizowaną w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa.

Udział w konferencji, która odbędzie się 22 października w Katowicach, jest bezpłatny.

„(ni) e-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane dla mieszkańców (zwykłych obywateli, a nie specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa w IT., itd.)

Nie daj się oszukać, nie jesteś bezbronny i nie musisz być bezsilny wobec technologii wykorzystywanych przez współczesnych włamywaczy! W dzisiejszych czasach cyberprzestępczość stała się nieodłącznym elementem funkcjonowania sieci Internetowej. Cyberprzestępczość to już nie jedynie nastolatek, próbujący sprawdzić swoje umiejętności, ale doskonale zorganizowana grupa wyspecjalizowanych przestępców (nie-bezpiecznych obywateli).

Na nic zdadzą się najdroższe i najbardziej wyspecjalizowane systemy oraz oprogramowania, jeśli to człowiek nie będzie posiadał wystarczającej wiedzy, jak zachować się, aby stać się e-bezpiecznym obywatelem!

Szczegóły i rejestracja.

Magdalena Cicha, ŁP