Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

LGD Ziemia Bielska zaprasza na bezpłatne szkolenia
23-01-2017

Mieszkasz lub prowadzisz działalność na obszarze gmin Ziemi Bielskiej i chcesz skorzystać z dotacji? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach i skorzystaj z jednego z kilkunastu wiosennych naborów wniosków.

Szkolenia, prowadzone przez Marzenę Cieślak, eksperta ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020, odbędą się w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Piastowska 40, Bielsko-Biała (sala 122) w dniach: 31.01.17 (podejmowanie działalności gospodarczej), 01.02.17 (rozwijanie działalności gospodarczej, wspieranie współpracy między przedsiębiorcami z branży turystycznej), 02.02.17 (zachowanie dziedzictwa lokalnego; wzmacnianie kapitału społecznego). Program szkolenia i formularz rejestracyjny – www.ziemiabielska.pl Informacje udzielane są przez pracowników biura pod nr telefonu (33) 813 69 64.

LGD, PM

Loga