Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Punkt Konsultacyjny - zmiana godzin, nowe usługi
24-01-2017

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że rozszerzyło swoją ofertę o dodatkowe usługi psychologa i prawnika, w związku z tym  zmieniły się także godziny udzielania porad w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Nad Białką 1b (budynek Przedszkola Nr 10).

Od stycznia br. Punkt czynny jest  cztery dni w tygodniu.

Dyżury prawników i psychologów odbywać się według poniższego harmonogramu:

• Katarzyna Cybuch  - Psycholog – poniedziałek 15.00 – 19.00
  • Jolanta Szczotka – Radca Prawny – wtorek 16.30 – 18.30
  • Aleksandra Lasa - Psycholog – środa 15.00 – 19.00
  • Szymon Herok - Radca Prawny – czwartek  15.30 – 17.30

W Punkcie pracują specjaliści, którzy doradzają w trudnych sytuacjach rodzinnych, konfliktach, kryzysach.

Przypominamy, że Punkt Konsultacyjny udziela bezpłatnej pomocy psychologicznej i prawnej mieszkańcom Gminy Czechowice-Dziedzice, członkom rodzin z problemem uzależnień i problemem przemocy.

Telefon do Punktu Konsultacyjnego czynny tylko w czasie dyżurów: 783 444 817

Dodatkowych informacji udziela: Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, Urząd Miejski w Czechowicach – Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 3/3 tel. 32 214 71 61.

PPU/UM, PM

Punkt Konsultacyjny finansowany jest przez Gminę Czechowice - Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.