Czwartek, 28.03.2024
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

27-03-2017

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na spotkania konsultacyjno-informacyjne.

Będą to spotkania dla potencjalnych wnioskodawców, w szczególności:

• tworzących miejsca pracy
  • przedstawicieli grup defaworyzowanych* (w tym rybaków)

Planujesz realizację operacji na terenie jednej z gmin członkowskich Stowarzyszenia tj.: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Wilamowice i jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania z priorytetu 4 PO Rybactwo i Morze 2014-2020, przyjdź na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji przez RLGD.

• 20 kwiecień 2017: Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie, 43-512 Bestwina ul. Krakowska 123 godz. 9.00 – 14.00
  • 27 kwiecień 2017: Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy, 43-385 Jasienica 1360 „Drzewiarz” godz. 9.00 – 14.00

Na spotkaniach przedstawione zostaną m.in.: wyjaśnienia dotyczące interpretacji kryteriów ocen używanych przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania (cele, wskaźniki, kryteria), akty prawne oraz założenia LSR.

W celu rejestracji na spotkanie należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej lub w sekretariatach urzędów gmin i dostarczyć go osobiście, wysłać pocztą lub pocztą elektroniczną (zeskanowany) na adres , do dnia 14.04.2017 r.

Bliższe informację pod nr telefonu: 33 810 57 35 wew. 20

* Ilość miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń)

* Osoby poniżej 35 roku życia lub powyżej 55 roku życia, Rybacy.

LGR BK, ŁP