Ważne!

Regulacja gospodarki wodno-ściekowej - etap 2:
Warto wiedzieć

Przydatne linki

Bardzo dobry start czechowickich kajakarzy w Mistrzostwach Polski w maratonie kajakowym
grafika
12-07-2017

W miniony weekend w Gorzowie Wielkopolskim, na rzece Warcie, rozegrane zostały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym.

W zawodach brało udział blisko 400 zawodników z 49 klubów. 6-osobowa drużyna Miejskiego Klubu Sportowego Czechowice-Dziedzice zdobyła 4 medale: 1 złoty i 3 srebrne i w ogólnej klasyfikacji uplasowała się na 11 miejscu.

Mistrzem Polski w konkurencji K-1 młodzików na dystansie 12,1 km został Dawid Janusz. W tej samej kategorii wiekowej osada K-2 Jan PaszekIgor Drewniak zdobyła srebrny medal, podobnie jak Wojciech Pilarz w K-1 juniorów młodszych 15,8 km oraz osada K-2 juniorów Dawid ByrdekAdrian Kulig na dystansie 23,2 km.