Niedziela, 05.05.2024
Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Wsparcie unijne dla samorządów oraz organizacji pozarządowych w 2019 roku
28-02-2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich w 2019 roku.

Spotkanie: Wsparcie unijne dla samorządów oraz organizacji pozarządowych w 2019 roku

Termin spotkania: 21 marca 2019 r.
Godz. spotkania: 10.00 – 13.00
Miejsce: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Tematyka spotkania obejmuje:

1. Możliwości dla samorządów finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego (m.in. efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii, transport miejski, efektywne oświetlenie, gospodarka wodno-ściekowa, edukacja przedszkolna, kształcenie ogólne)
  2. Możliwości dla organizacji pozarządowych finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego (m.in. usługi społeczne, usługi zdrowotne)
  3. Wybrane elementy z programów krajowych (m.in. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój)

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://www.bcp.org.pl/lpi-aktualnosci/384-jst-i-ngo-marzec

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ( formularz dostępny na stronie bcp.org.pl w zakładce Aktualności LPI) i przesłanie go na następujący adres mailowy:

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Udział w szkoleniu  jest BEZPŁATNY

Zasady przetwarzania przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Państwa danych osobowych znajdują się  -   TUTAJ

BCP, ŁP